Galéria

Nežná elegancia

Svadobná výzdoba v duchu nežnej elegancie, jemné odtiene ružovej a v fialovej dopĺňali biele a strieborné doplnky a inventár.

Svadobná výzdoba vo Wiegerovej vile

"Lea nám zabezpečovala kvetinovú výzdobu na svadbu od svadobných pierok pre ženícha, otcov, slavobránu, kytice pre družičku, mamu a nevestu až po 2m aranžmán na rodičovskom stole. So všetkým sme boli nad mieru spokojní. Jej práca je veľmi pedantná, precízna a rýchla. Všetko bolo krásne a včas pripravené na obrad aj hostinu. Kvetinová výzdoba nám dokonca vydržala pekná ešte dlho po samotnej svadbe. Lea, ďakujeme:)" Monika a Martin.

Svadobná výzdoba s vôňou slnka a vody na Dunaji

Svadba pretkaná farbami, vôňou leta, lahkým vánkom Dunaja. Loď lásky ozdobená kvetmi a svadobná hostina v tichu na terase hotela pre Devíne.

Jemná vintage výzdoba

Lea presne vystihla a splnila moje želania. A ja som teda riadne náročná. Výzdoba bola veľmi jemná, príjemná a hrejivá, presne taká, po akej som vždy túžila. Lea veľmi pekne ďakujeme. Tatiana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>