Rozprávková svadba v zime

Svadobné inšpirácie so zimnou tematikou

winter-wedding-flowers-ideaspink-orchid-bouquets

Svadby v zime sú krásne pre romantickú zimnú atmosféru a momenty, ktoré ju zachytia na fotografiách ostanú v pamäti navždy. Pri svadobnej výzdobe sa  dajú krásne využiť napríklad vločky, ktoré padajú nielen z oblohy a vytvoria nádhernú kulisu pre fotenie vonku, ale napríklad na svadobnej torte, či koláčikoch alebo na svadobných stoloch, pozvánkach či menovkách. 

snowflake-favour-brooch-invitation_ice-blue_5-95_made-with-lovewinter-theme-wedding-cake

 

blue-wedding-cakes-12pine-cone-winter-wedding-ideas-600x413

Vonku je zima, líčka máte vyštípané od zimy. Treba pamätať na to, že svadobná sála by mala pôsobiť útulne a pohostinne. Doporučujem do zimnej svadobnej výzdoby rozmiestniť svetielkavo forme svetelnej steny, stopu, lampiónov,  ktoré rozohrejú hostí a rozžiaria celú miestnosť. Sviečky na stoloch priam pozývajú na svadobnú hostinu a vytvárajú slávnostnú náladu pre svadobnú hostinu. 

195989.Reception_Table-Decor-500x333winter-wedding-bride-groom-sleigh-rebekah-westover

5bella-sera-bp-001-002 how-to-create-a-winter-wonderland-wedding-reception-decor-planning-high-floral-topiaries-blue-lighting__full-carousel

Biela a modrású studené farby zimy. Sú považované za farby čistoty a  vznešenosti. Ak chcete využiť tieto farby vo svojej svadobnej výzdobe, môžete použiť kvety ladiace so zimnou farebnosťou ako sú napríklad gypsophila, ľalie, hortenzie, ruže, karafiáty, kaly. Zakomponovať do výzdoby alebo priamo do svadobnej kytice sa môžu aj šišky, ktoré evokujú dotyk prírody alebo strieborné brošne, ktoré zase pôsobia luxusne.

winter-wedding-bouquet-crystal-broochrose-and-orchid-bouquet

 

winter-wonderland-wedding-002wedding reception center pieces white winter flowersbeautiful-winter-wedding-bouquets-53

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>